سیستم های کنفرانس صوتی

سیستم کنفرانس صوتی Bosch CCS 1000 D

تجهیزات سیستم های کنفرانس صوتی Bosch

Bosch

کمپانی Bosch بیش از ۶۵ سال است که تولید کننده میکروفن های سیستم کنفرانس می باشد. و با تولید محصوالت منحصر به فرد و هم چنین بررسی نیازهای مشتریان و به روز رسانی محصوالت خود با توجه با آن ها، خود را از مابقی کمپانی های فعال در این حوزه متمایز کرده است. کمپانی Bosch با معرفی سیستم های صوتی کامال دیجیتال در ۲۰سال پیش خود را به عنوان اولین کمپانی در این حوزه معرفی نمود. در حال حاضر این کمپانی به منظور برآورده کردن نیازهای فعلی و آینده بازار محصوالت خود را بر روی بستر IP ارائه می دهد. این کمپانی راه کارهای مختلفی به منظورارائه در سازمان ها با ابعاد مختلف را می باشد.

ویزگی های بارز تجهیزات صوتی کنفرانس بوش

 • WebRTC

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و …

 • SkypeForBussines

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و…

 • Recording

  بیشتر...

صوتی کنفرانس سیستم Bosch CCS 1000 D

    این سیستم کنفرانس صوتی به منظور استفاده در سالن هایی با ابعاد مختلف می باشد و سازمان ها و مجموعه هایی مناسب میباشد که در جلسات خود نیاز به قابلیت چند زیانه و رای گیری دارند. در شرایطی که سازمانی و یا مجموعه ای نیاز به راه اندازی سریع سیستم کنفرانس دارد بهترین انتخاب CCS 1000 D میباشد. از جمله قابلیت های این دستگاه می توان به امنیت باال و دارا بودن استانداردهای GSM ، بلندگوی داخلی، میکروفن به همراه LED ،امکان استفاده از هدفون، امکان تنظیم صدا از روی جایگاه شرکت کننده و ریاست، امکان اتصال ۸۰ جایگاه به یکمنبع تغذیه و پشتیبانی از Track Auto اشاره نمود.