وب کم حرفه ای

وب کم حرفه ای

مناسب برای سالن های بزرگ

وب کم حرفه ای

مناسب برای تعداد نفرات کم

تجهیزات ویدئو کنفرانس وب کم ویدئو کنفرانس لوجیتک

Logitech

کمپانی Logitech  یک شرکت مبتنی بر نوآوری و کیفیت می باشد که فعالیت خود را در سال ۱۹۸۱ در لوزان سوئیس آغاز نموده است.  این کمپانی محصولات خود را به گونه ای طراحی کرده است که به صورت روزمره در زندگی مردم جای دارد. کمپانی Logitech  ارتباط خود با مردم را از طریق محصولات جانبی رایانه ای از قبیل موس و کیبورد آغاز نمود.  از همان روزهای اولیه کمپانی Logitech  فعالیت خود را در سطح جهانی گسترش داد. دوربین های کنفرانس و راه کارهای اتاق های کنفرانس کمپانی لاجینک با تنوعی گسترده نیازهای هیچ مشتری را بی پاسخ نخواهد گذاشت.

ویزگی های بارز وب کم حرفه ای لوجیتک

 • WebRTC

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و …

 • SkypeForBussines

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و…

 • Recording

  بیشتر...

وب کم حرفه ای Logitech Group

     وب کم جرفه ای Logitech Group   یک وب کم مناسب برای سالن های متوسط تا بزرگ می باشد.  این دستگاه تمامی سالن های کنفرانس را به یک محیط مناسب برای برقراری ارتباطات ویدئویی یا همان ویدئو کنفرانس تبدیل می کند.  کاربری آسان این دستگاه به مانند کار کردن با یک گوشی موبایل است. قابلیت USB plug-and-play  کاربری زمان راه اندازی دستگاه Group  را به حداقل می رساند.  این وب کم حرفه ای با تمام نرم افزارهای ویدئو کنفرانس از جمله Skype for Business، Microsoft Lync، Zoom و Cisco  به راحتی کارمی کند.  دستگاه لاجیتک Group  به راحتی می تواند سالن های ۱۴ الی ۲۰ نفره را تحت پوشش قرار دهد. از جمله قابلیت های برجسته این دستگاه می توان به Acoustic Echo Cancelation، Noise Reduction و  تکنولوژی Bluetooth Wireless  اشاره نمود.

وب کم حرفه ای Logitech MEETUP

     وب کم حرفه ای Logitech MEETUP یک وب کم مناسب جهت سالن های کوچک تا متوسط می باشد که با زاویه دید ۱۲۰ درجه خود باعث می شود تمامی نقاط سالن کنفرانس شما در تصویر مشخص باشد.  این وب کم کیفیت Ultra HD 4K را برای کاربران خود فراهم می سازد.  وب کم حرفه ای Logitech MEETUP  با طراحی AIO  خود قابلیت سازگاری با تمامی نرم افزارهای ویدئو کنفرانسی از جمله Zoom، ُSkype for Business، Microsoft Lync و … را دارا می باشد. هم چنین از جمله قابلیت های برجسته این دستگاه می توان به قابلیت زوم ۵ برابری HD، ۳ میکروفن داخلی، قابلیت اضافه کردن میکروفن به صورت Expansion و ریموت کنترل رومیزی آن می باشد.

وب کم حرفه ای Logitech BCC950

    وب کم حرفه ای BCC950 یک وب کم مناسب برای تعداد نفرات کم میباشد که یک ارتباط HD  را صدایی شفاف برای کاربران به ارمغان می آورد.  طراحی AIO دستگاه BCC950  آن را به یک دستگاه قابل حمل تبدیل کرده است که کاربران آن می توانند جلسات ویدئو کنفرانس خود را در هر کجای دفتر کار  برگزار نمایند.  این دستکاه مناسب برای تعداد تا ۴ نفر می باشد که با کاربران می توانند کنترل جلسات خود را با استفاده از ریموت کنترل این دستگاه از هرجای اتاق جلسات به دست بگیرند.  از جمله قابلیت های برجسته این دستگاه می توان به قابلیت سازگاری با تمامینرم افزارهای ویدئو کنفرانس، قابلیت Plug-and-Play، اسپیکرفون با قابلیت Noise-Cancelling و برقراری ارتباط با کیفیت ۱۰۸۰p HD  می باشد.

وب کم حرفه ای Logitech PTZ Pro 2

     وب کم حرفه ای Logitech PTZ Pro 2  یک دستگاه مناسب برای سالن های بزرگ می باشد که حتی اگر نفرات شرکت کننده درفاصله زیادی از  این دستگاه باشند از زوم HD  ۱۰ برابری این دستگاه در امان نخواهند بود.  پشتیبانی از رزولوشن HD 1080p 30fps، پشتیبانی از H.264  و پروتکل SVC از جمله قابلیت های برجسته این دستگاه می باشد.  زاویه دید ۹۰ درجه و  قابلیت چرخش ۲۶۰ درجه افقی و ۱۳۰ درجه عمودی این دستگاه باعث می شود تمامی نقاط سالن کنفرانس شما در دید این دستگاه باشد.  قابلیت Autofocus  و پشتیبانی از قابلیت Far-end camera Control  این دستگاه را از مابقی دستگاه های موجود در بازار متمایز می کند.