برقراری ارتباطات چند نقطه ای

ویدئو کنفرانس

تجهیزات ویدئو کنفرانس جانبی

Aver

کمپانی Aver همواره فعالیت خود را در جهت بهبود برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس نقطه به نقطه و چند نقطه ای ادامه میدهد و با استفاده از راه کارهای خود محدودیت جلسات سنتی را از بین برده و دیگر شما را محدود به اتاق کنفرانس نمیکند. در حال حاضر برقراری جلسات ویدئو کنفرانس با استفاده از سیستم کنفرانس ویدئویی، دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و یا تلفن های همراه گسترش پیدا کرده است. خانواده ای دستگاه های EVC و SVC با مجهز بودن به دوربین های PTZ و میکروفون تصاویر و صداهای واقعی را برای کاربران فراهم می کند و به کاربران اجازه می دهد تا یک جلسه ویدئو کنفرانس را به راحتی برگزار نمایند.

ویزگی های بارز ویدئو کنفرانس اور

 • WebRTC

  بیشتر...

  امکان برقراری ارتباط از طریق مرورگر وب

 • SkypeForBussines

  بیشتر...

  امکان برقراری ارتباط با استفاده از اکانت SFB

 • Recording

  بیشتر...

  امکان ضبط جلسات بدون نیاز به تجهیزات جانبی

پایانه ویدئو کنفرانس Aver EVC150

    پایانه ویدئو کنفرانس Aver EVC150 یک دستگاه با کارایی بالا ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و متوسط فراهم می کند تا جلسه ای با کیفیت HD Full داشته باشند. پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 با قابلیت Streaming با کیفیت Full HD و هم چنین اشتراک گذاری محتوا با کیفیت HD 720p از یک دوربین PTZ با قدرت بزرگنمایی ۱۸ برابر و هم چنین میکروفون محیطی با طراحی سبک بهره می برد. این پایانه میتواند بازگشت سرمایه قابل ملاحظه ای را برای مجموعه استفاده کننده به ارمغان بیاورد. این دستگاه می تواند به در ارتباطات نقطه به نقطه یا چند نقطه ای شرکت نماید و با استفاده از درگاه USB جلسات را به راحتی ضبط و پخش نماید.

پایانه ویدئو کنفرانس Aver EVC170

پایانه ویدئو کنفرانس EVC170 Aver دستگاهی مشابه مدل EVC150 میباشد. کمپانی Aver با اضافه کردن قابلیت meeting in-Built server دستگاه EVC150 را ارتقاء داده و مدل EVC170 را معرفی کرده است. دستگاه EVC170 Aver سازگاری کامل با پروتکل های ۳۲۳٫H ،SIP و WebRTC را دارا میباشد و از Registrar SIP و Traversal NAT پشتیبانی میکند. این پایانه امکانات متنوعی را به منظور برقراری جلسات ویدئو کنفرانس در اختیار کاربر قرار می دهد.

پایانه ویدئو کنفرانس Aver SVC100

پایانه ویدئو کنفرانس Aver SVC100 با طراحی جدید و آینده گرایانه ارائه شده است. این پایانه که در واقع نسل بعدی دستگاه های ویدئو کنفرانس میباشد دارای طراحی نوین است و از جمله برجستگی های این دستگاه می توان به دوربین با قابلیت بزرگنمایی ۱۸ برابر و قابلیت ضبط جلسات اشاره کرد. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از پروتکل های H.323 ،SIP ،WebRTC و Skype for Business را دارا میباشد. قابلیت پشتیبانی از دو دوربین به صورت همزمان و هم چنین امکان اتصال همزمان به دو نمایشگر ( بدون نیاز به لایسنس ) از جمله قابلیت های این دستگاه میباشد. پایانه SVC100 Aver با استفاده از قابلیت های موجود تجربه کاربران را در استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس ارتقاء میدهد.

سیستم ویدئو کنفرانس Aver SVC500

سیستم ویدئو کنفرانس Aver SVC500 در واقع نسخه ارتقاء یافته دستگاه SVC100 میباشد و علاوه بر امکانات موجود دردستگاه SVC100 می تواند میزبان ارتباطات چند نقطه ای نیز باشد. سیستم ویدئو کنفرانس SVC500 میتواند به صورت پیش فرض از ۶ ( ۱+۵ )نقطه به منظور برقراری یک ارتباط چند نقطه ای ویدئو کنفرانس پشتیبانی نماید. هم چنین قابلیت افزایش تعداد نقاط همزمانی دراین دستگاه تا ۱۶ نقطه نیز وجود دارد. از جمله مهمترین قابلیت های این دستگاه امکان پشتیبانی از پروتکل های مختلف در یک ارتباط میباشد که این سیستم را به یک سیستم Omni-Protocol تبدیل میکند