تجهیزات جانبی اورمدیا

تجهیزات جانبی اور مدیا

Aver

کمپانی AVerMedia دراوایل دهه ۹۰ با هدف ایجاد تفاوت در محصوالت فناوری ویدئویی شکل گرفت و این آغاز تولد فناوری های AVerMedia بود. شور و اشتیاق زیاد در واحد تحقیق و توسعه کمپانی AVerMedia خیلی زود این کمپانی را به یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه تصویربرداری دیجیتال تبدیل کرد. طیف وسیعی از محصوالت AVerMedia توسط این کمپانی ثبت اختراع و با کیفیت باال به کاربران ارائه می گردد.

ویزگی های بارز تجهیزات جانبی اور

 • WebRTC

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و …

 • SkypeForBussines

  بیشتر...

  پایانه ویدئو کنفرانس EVC150 Aver یک دستگاه با کارایی باال ولی قیمتی مناسب میباشد و این امکان را برای مجموعه های کوچک و…

 • Recording

  بیشتر...

ضبط کننده دیجیتال AVerMedia EzRecorder 310 – ER310 Full HD

    ضبط کننده دیجیتال ER310 یک رکوردر HD Full می باشد که به صورت مستقل عمل می نماید. به سادگی می توانید هر منبع HDMI را به دستگاه رکوردر خود وصل نمایید و شروع به ضبط آن با کیفیت ۱۰۸۰p کنید. ضبط با استفاده از برنامه ریزی از جمله قابلیت های مهم این دستگاه رکوردر می باشد. دستگاه ضبط کننده دیجیتال ER310 به مانند یک Tape برای شما عمل می کند با فرق اینکه شما می توانید اطالعات خود را بر روی هارد داخلی یا هارد External ذخیره نمایید و این قابلیت این دستگاه را برای شما به یکدستگاه قابل حمل تبدیل می کند. با استفاده از نرم افزار ویرایش فیلم شما به راحتی می توانید اطالعات ذخیره شده خود را ویرایش کنید و نیاز به هیچ گونه دستگاه جانبی برای این کارنداشته باشید. اطالعات شما با فرمت های متداول نظیر MP4 و JPG در هارد شما ذخیره می شود.